קיקבוקס חיפה - להשיג את המטרות שלכם

קיקבוקס היא למעשה אומנות לחימה המשלבת אגרוף ובעיטות. לשנים פותח הקיקבוקס כפעילות אירובית אפקטיבית ופופולארית מאוד. כמובן שקיים הבדל כלשהו בין לימוד הטכניקה המסורתית של הקיקבוקס לבין הדרכת האימונים למטרת ספורט. יחד עם זאת, אימוני הספורט נשענים על העקרונות המסורתיים כגון:

  • שיפור סיבולת לב ריאה
  • קואורדינציה ושיפור שיווי המשקל
  • זריזות וחיזוק שרירי הגוף וכוח הגוף
  • שריפת קלוריות וחיטוב הגוף
  • משמעת עצמית והקשבה

יתרון נוסף הוא שמדובר בפעילות דינאמית ומאתגרת והם מהווים אלטרנטיבה מצוינת עבור אלו אשר אימוני אירובי קונבנציונליים פשוט משעממים אותם. 

קיקבוקס הפך לשיטת אימון פופולארית במכוני הכושר ומועדוני הספורט בכל הארץ, כך שתוכלו למצוא בקלות גם אימוני קיקבוקס בחיפה. מעבר למכוני כושר, ההמלצה היא לפנות אל מקומות אשר מתמחים בשיטת אימון זו.

אימון דינאמי מאתגר ואפקטיבי

אימון פונקציונלי חיפה הינו אחת השיטות הטובות ביותר לשריפת קלוריות. כל אימון כזה משלב באופן טבעי גם פעילות אירובית. שיטות האימון מצריכות מהמתאמן שימוש מסוים בכוח וגיוס של מספר איברים בגופנו בו זמנית. במהלך כל אימון נדרש המתאמן לזוז הרבה בצורה דינאמית, תוך הקפדה על יציבה 

קיקבוקס חיפה

וריכוז. לצורך כך יידרש להפעיל שרירים רבים ברגליים, בידיים, בטן וגב והכל תוך כדי התנועה.

ניתן למצוא מקומות מספר מקומות 

בהם ניתן להשתתף באימוני קיקבוקס בחיפה במסגרת אימונים 

אישיים או אימונים קבוצתיים. בכיוון שאופי האימונים הוא דינאמי ובעל אופי של פעילות אירובית, הם מומלצים מאוד עבור אלו אשר מטרתם שריפת אנרגיות וקלוריות, ירידה במשקל וחיטוב הגוף.

חיפאים אשר מחפשים פעילות ספורטיבית דינאמית, לא משעממת ואפקטיבית בטירוף, זוהי הנישה בשבילכם! ניתן למצוא אימונים לכל הרמות והגילאים המועברים על ידי צוות מאמנים מקצועי.

איגרוף קלאסי, אימוני איגרוף

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »
אימון אישי לגיל השלישי, אימון לגיל השלישי

אימון לגיל השלישי

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

אימון קיקבוקס מה זה?

אימון קיקבוקס – להשיג את המטרות שלכם אם המטרות שלכם באימון גופני כוללות את שיפור הכושר הגופני, עבודה על סיבולת, כוח, שיפור טווח תנועה, שריפת

קרא עוד >

חדר כושר – היסטוריה

את העיסוק בכושר גופני ניתן לשייך לצורך של האדם להישרדות, החל מראשית האנושות שבה אנשים היו צריכים להישאר כשירים פיזית כדי להישאר בחיים (לצוד, לברוח,

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050