קיקבוקסינג בחיפה – אימון בקבוצות קטנות ויחס אישי לכל מתאמן, תנו לנו לדאוג שתגיעו לתוצאה מרבית. אימון עם שריפת קלוריות גבוהה במיוחד.

קיקבוקס הוא ענף ספורט ושיטת לחימה בו משתמשים בבעיטות ואגרופים ובשנים האחרונות הוא גם פופולרי מאוד בתור אימון כושר גופני 

שיטת הלחימה נוסדה אי שם בשנות ה-70 של המאה הקודמת בתחרויות ספורט שכללו שימוש באגרופים ובעיטות בזירת אגרוף. אימונים בשיטת הלחימה כוללים עבודה בזוגות (אחד מול השני), קרבות ואימוני כושר.

שיטת הכושר הקרויה קיקבוקס לעומת זאת החלה להיות נפוצה אי שם בשנות האלפיים, ולרוב כללה שימוש בתנועות הלחימה מול מראה, ושילוב של מוזיקת דיסקו ואימוני אירובי. בשיטה זאת נאספות קבוצות גדולות ומתרגלות מול המראה והמדריך המנחה אגרופים ובעיטות לפי קצב המוזיקה.

זה נחמד ויפה, אבל לגמרי לא מה שאנחנו עושים אצלנו בפיטבוקס.

באימון קיקבוקס אצלנו במכון משלבים את כל האנרגיות והאנדרנלין שיש באימוני הלחימה של קיקבוקס ואיגרוף קלאסי, אך לא מתרגלים עבודה בזוגות ומכות אחד כנגד השני. האימונים שלנו חדשניים ופורצי דרך, מהנים ומלאים באנדורפינים!

קיקבוקסינג תל אביב

בניגוד לאימון כושר “מסורתי” של קיקבוקס, אצלנו משלבים עבודה עם שקי איגרוף, לומדים מכות, בעיטות ושילובים בדופק גבוה על השק, כל זאת תוך שילוב תרגילי כושר מעולם האיגרוף, קיקבוקס וקרוספיט (תרגילי משקל גוף, תרגילי כוח וכוח מתפרץ, זריזות, גמישות ותרגילים פונקציונאליים).

הדרישות הפיזיות לאימון פיטבוקס גבוהות ולכן גם התוצאות הגופניות נראות במהירות. טכניקת האימון מודרכת בצורה הבטוחה ביותר, ואין מכות ובעיטות בין המתאמנים – רק על כריות אימון ושקי איגרוף.

באימון הפיטבוקס עובדים על כלל מרכיבי הכושר הגופני החל מכוח, שיפור טווחי התנועה, שיפור יכולות אירובית ואנאירובית, גמישות וקואורדינציה.

בפיטבוקס ניתן להתאמן בקבוצה ולהנות מאווירה קהילתית, מכוונת מטרה ומדרבנת, או כאימון אישי עם מאמן אשר יקדיש לך את כל תשומת הלב ויעבוד איתך על טכניקה ושיפור מרכיבי הכושר לפי מטרותיך האישיות.

 

שכנענו אותך להתאמן בפיטבוקס?

אז יאללה לפתוח את האפליקציה ולהירשם לאימון.

עוד לא חברים שלנו? הירשמו לשיעור ניסיון!

 

אימונים שיעניינו אותכם

איגרוף קלאסי, אימוני איגרוף

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד >

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

היסטוריה של חדרי כושר

את העיסוק בכושר גופני ניתן לשייך לצורך של האדם להישרדות, החל מראשית האנושות שבה אנשים היו צריכים להישאר כשירים פיזית כדי להישאר בחיים (לצוד, לברוח,

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050