סדנת הרזייה וחיטוב

מדובר בסדנת הרזיה וחיטוב הגוף-

סדנה שמשלבת בין תזונה נכונה לאימוני כושר אינטנסיביים בשיטה ייחודית שעובדים על כל שרירי הגוף בדגש על שריפת שומנים מצד אחד, והצרת היקפים יחד עם ליווי אישי של תזונאית קלינית מוסמכת. השילוב המנצח של אימונים ותפריט לתזונה נכונה, שקילה ומדידות היקפים הם המפתח לתחילתו של שינוי אמיתי ומתמשך. 

10 שבועות אינטנסיביים – 23 מפגשים:

20 אימונים (פעמיים בשבוע) + 3 מפגשים עם תזונאית קלינית מוסמכת ומאמן המלווים אותך אישית-

*מפגשים עם תזונאית קלינית מוסמכת – מפגש ראשון, מפגש אמצע ומפגש סיום. המפגשים כוללים בנייה של תפריט תזונה מותאם אישית, מדידות היקפים, תמיכה וייעוץ שוטף במהלך הסדנה באמצעות וואטסאפ ישיר לתזונאית (תמיכה, ייעוץ מזון ומתכונים).

*אימונים עם מאמני כושר הטובים ביותר שידחפו אותך קדימה בשיטה ייחודית ויעילה במיוחד בהתאם למטרות שלך. האימונים מתקיימים בקבוצה קטנה והמטרה היא תוצאות מהירות ועכשיו, ומעבר לאורח חיים בריא לעתיד. בסדנה תקבלו את הכלים הנכונים להמשך הדרך ואפילו להשפיע על הסובבים אתכם.

ההרשמה לסדנה הינה מראש והעלות הינה 2,200 ש"ח – מספר המקומות מוגבל על מנת לשמור על יחס אישי!

מבנה הסדנה-

*מפגש היכרות וייעוץ אישי עם תזונאית ומאמן מלווה – בדיקת מדדים והיקפים קבלת תפריט מותאם אישית, אבחון תנועתי וקבלת תוכנית עבודה.

*10 אימונים – עבודה בדגש על שריפת שומן וחיטוב, אימון עצים המותאם לרמה והיכולת של המתאמן.

*מפגש אמצע עם תזונאית – מדידות ובקרה, התאמת התוכנית במידה וצריך.

*10 אימונים – עבודה בדגש על שריפת שומן וחיטוב, אימון עצים המותאם לרמה והיכולת של המתאמן.

*מפגש סיום עם תזונאית והמאמן – מדידות וקבלת תוצאות מסכמות לפני / אחרי. קבלת תפריט מותאם להמשך הדרך וכלים לאורח חיים בריא.

הסדנאות הבאות-

*20/09/2020 – 26/11/2020 (סניף חיפה).

*שימו לב! בעקבות משבר הקורונה ייתכנו שינויים בתאריכים.