בין אם אתם חסידי open gym או מכורים לאימוני קבוצות, יש כמה סיבות טובות לקחת לעצמכם מאמן כושר אישי.

אז מצאנו לנכון לכתוב לכם את המרכזיות שבהן:

* מתאמנים מתאמנים, ולא מגיעים תוצאות – במידה ואתם מתמידים באימוני כושר במשך כמה שבועות או חודשים ואתם לא ממש רואים תוצאות בהרכב הגוף או לא מגיעים לביצועים שהצבתם לעצמכם, עבודה עם מאמן כושר אישי זה רעיון מעולה. מאמן אישי יכול להסתכל על תוכנית האימונים שלכם ולעזור לכם להגיע לתוצאות שהצבתם לעצמכם – בין אם מדובר בתיקון ולימוד תנועות טובות ויעילות יותר, ובין אם מדובר בשינוי תוכנית האימונים עצמה – זמן ומועד האימון (במהלך היום), סגנון התוכנית וסוג התרגילים.

* קשה לכם להגיע לאימון קצר ואפקטיבי – מאמן אישי יכול לקצר לכם משמעותית את זמן האימון, או לחלופין לאתגר אתכם באימון הרבה יותר משמעותי ואפקטיבי באותו זמן. המאמן יודע את המשקלים, אופן הביצוע וזמן המנוחה האידיאלי בצורה מיטבית ובכך יחסוך לכם זמן התארגנות ותכנון יקר. בנוסף, הוא יעזור לכם להכין ולפנות את הציוד הנדרש לאימון, ישמור על כך שאתם לא נחים יותר מידי וגם לא פחות מידי, ולא מפספסים את הסטים והתרגילים הנדרשים באימון. המאמן יודע להתמודד עם בל”תמים בצורה טובה, ויודע על איזה תרגילים כדאי לוותר ביום שיש לכם פחות זמן, ואיזה תרגילים מומלץ להוסיף ביום שאתם קצת יותר לארג’ים. ובקיצור, זמן וידע שווים כסף, וכדאי לנצל את שלושתם כמו שצריך.

* משעמם לכם להתאמן לבד – מאמן אישי ינעים לכם את הזמן ויידע לתת לכם את הטון הנכון לאימון, מתי לעבוד, מתי לנוח ולדבר.

* אתם צריכים אתגר ומטרה גבוהה יותר- מאמן כושר אישי יכול לדחוף אתכם מעבר ולהגיע לתוצאות שלא חשבתם עליהן. קשה לי, אין לי כוח, זה לא היום שלי – כל אלה הם הלחם והחמאה של המאמן והוא מתאמן כל יום בלגרום למתאמנים כמוכם לעבוד חזק יותר מהתירוצים שלכם. אחרי הכל – תוצאה טובה שלכם היא כרטיס הביקור הבא של המאמן שלכם.ו משעמם לכם מתוכנית האימונים הקיימת – אפילו אם יש לכם ניסיון בכושר גופני, מאמן אישי ידע לחדש לכם עם שיטות אימון חדשות ומאתגרות, ותרגילים המותאמים במיוחד עבורכם – זה המקצוע שלו! בין אם אתם לא מכירים הרבה תרגילים או איך לבנות מהם אימון מתאים ובין אם אתם מתאמנים וותיקים שמכירים תרגילים וכבר משועממים מהשגרה, מאמן אישי ימצא את הנוסחה לאתגר, לחדש ולרענן לכם את האימון.

* אם אתה רוצה ללמוד איך להתאמן – אפילו אם אתה מעוניין להתאמן עצמאית, בלי שאף אחד ישב לך על הראש ואתה תדע לתכנן לעצמך את האימון איפה שלא תהיה – בחד”כ, בחופשה או בבית, מאמן טוב יכול להדריך אותך איך עושים זאת בצורה טובה. תוך מספר מועט של אימונים תוכל ללמוד איך הוא בונה תוכנית אימונים, והוא ילמד אותך למצוא חלופות לתרגילים לפי הצורך והאפשרויות העומדות לרשותך באותו זמן.

* יש לכם מגבלה או מחלה ספציפית שמונעת מכם אימוני קבוצה –  כל אחד מגיע מרקע שונה, ולכל אחד יש את המסלול המתאים ביותר עבורו. לרוב האוכלוסייה, אימוני קבוצה הם הדבר הכי טוב שיש – מודרכים מקצועית, אווירה מהנה ומאתגרת לתוצאות, וקלים בכיס יחסית לאימונים אישיים. אך לחלק נכבד מהמתאמנים – אימון קבוצתי פשוט לא עובד להם. בין אם מדובר במגבלה פיזית כמו פציעה אורתופדית או מחלה כרונית, ובין אם מדובר במגבלה פסיכולוגית כמו הפחד מלהתאמן עם אחרים, או אפילו כי מתאים לכם את הפינה השקטה שלכם בלי אנשים אחרים ועם יחס אישי – מאמן כושר אישי משקיע את מירב המאמצים שלו בלהתאים לכם אימון שתוכלו לעמוד בו, והוא יפתח אתכם בצורה מיטבית ומהנה. המאמן למד פסיכולוגיה של הספורט, וכן גם אנטומיה ופיזיולוגיה והתמודדות עם פציעות ספורט שונות, ולכן יודע כיצד להתמודד עם בעיות שונות של המתאמנים שלו.

* אימון לתחרות או אירוע ספורט – במידה וברצונכם להתאמן ספציפית לאירוע מסוים, ואתם רוצים להתמודד עימו בצורה מיטבית, כדאי שמישהו יהיה אחראי על תוכנית האימונים שלכם. המאמן יכול לקחת בחשבון את תקופת האימון, ולהתאים לכם את תוכנית האימונים ככה שתגיעו בצורה מיטבית לאירוע אחרי שעשיתם הכנה כללית, הכנה ספציפית ותקופת התאוששות. הוא ישמור עליכם מפציעה שעלולה לשבש את השתתפותכם בתחרות, ינתח את האלמנטים שעליכם להשתפר בהם לקראת התחרות ואלו שכדאי לשמר אותם, ויחסוך לכם זמן רב על ידי מיקוד במרכיבים החשובים לכם באמת. בנוסף לצד המקצועי שבבניית תוכנית האימון וביצוע האימונים בפועל, ולא פחות חשוב מכך – הוא יעזור לכם מנטלית לקראת התחרות. בניית אסטרטגיה נכונה עבורכם, וכן תמיכה מנטלית לאורך תוכנית האימונים שלכם הם מרכיבים קריטיים בהצלחה שלכם (גם אם המטרה היא לא להיות מקום ראשון – המטרה היא להיות הכי טובים עבורכם).

* אם אתם רוצים השגחה ותמיכה בזמן האימון שלכם – ישנם אנשים שיודעים איך להתאמן, ואפילו יודעים לבנות לעצמם את תכנית האימון, אבל בכל זאת מעדיפים להעסיק מאמן אישי לתמיכה והשגחה. בין אם אתם מתאמנים עם משקלים כבדים לבין אם אתם צריכים רק מישהו שידרבן אתכם לצאת מהבית לריצה או הנפה או איזה עבודת שק טובה 🙂

לאימון עם מאמן יש יתרונות רבים, אך החשוב מכולם הוא החיבור שלכם למאמן. מאמן איכותי יידע לא רק לתת לכם את היתרונות הרשומים למעלה, אלא גם לתת לכם ערך מוסף מעבר לכושר ובריאות. מאמן טוב הוא מורה דרך, אוזן קשבת, ובמידה והכל זורם באופן טבעי הוא הופך להיות חבר תומך לשעת צורך.

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

קורס מדריכי קרב מגע

קורס מדריכי קרב מגע מדריך קרב מגע והגנה עצמית הרקע והרציונל בעשורים האחרונים חלה עליה משמעותית בשיעור המתאמנים במכוני לחימה המלווה בשינוים באופי הפעילות, המתאמנים

קרא עוד >

הרכב הגוף

סביב האימונים שומעים הרבה את המונח ‘מסה’ (‘מסה מלוכלכת’, ‘מסת גוף רזה’, ‘עלייה במסה טובה’, וכולי). אז כדי לתת קצת ביאורים הנושא, בואו נבין מה

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050

*שיעור ניסיון בעלות מוזלת – 50 ש”ח*