הגיע סוף כל סוף השלב שבו נמאס לכם לא להיות בכושר? חיפאים אשר מוצאים את עצמם מבלים את רב שעות היום בתנוחת ישיבה בבית או במשרד ללא פעילות גופנית משמעותית, כנראה שזה בדיוק הזמן להתחיל ללכת לחדר כושר. אלפי נרשמים פוקדים מידי יום את חדרי הכושר בחיפה.

הסיבה הראשונה לכך היא התוצאות אשר אימון בחדר כושר מעניק לנו. אנו נראים טוב יותר ומרגישים טוב יותר, גם מבחינה גופנים וחשוב מכך, מבחינה נפשית. שילוב נכון של גוף ונפש הוא תמיד שילוב מנצח!

להתאמן בקצב שלך

חדרי כושר בחיפה מציעים לוח פעילויות מגוון עבור מבוגרים, נוער וילדים, כך שניתן להשתתף בשיעורים המוצעים בהם בזמנים ובימים המתאימים לכל אחד על פי אילוצי לוח הזמנים שלו. בנוסף לכך קיים חדר כושר פתוח ובו ניתן להשתמש בכל המכשירים המקצועיים הקיימים בו. כמו כן, חדרי הכושר מציעים מגוון אימונים מגוונים 

כגון, אימונים פונקציונאליים אשר כוללים: אגרוף, משקולות, ריצות, 

חדרי כושר בחיפה

קפיצות ותרגילי כוח מגוונים, אימוני קיקבוקס, אימוני קרוספיט, אימונים אשר מתבססים על אומנויות לחימה, כושר קרבי ועוד מגוון סוגי ספורט אשר מתקיימים כל יום. כל אחד ואחת יוכלו לבחור את מסגרת האימונים המתאימה לו. ניתן להתאמן במסגרת קבוצתית בקבוצות קטנות לאלו אשר מעדיפים חברה, או לקבל אימונים אישיים בהתאם לקצב ההתקדמות האישי של כל אחד ואחת מהמתאמנים, המועברים על ידי צוות מדריכים מקצועי.

קדימה לזוז!

כל אחד יוכל למצוא את שיטת האימון אליה הוא הכי מתחבר וזו אשר תסייע לו להשיג את מטרותיו בצורה היעילה ביותר והכל בזמן שנוח ומתאים לו באופן אישי. כל האימונים מועברים על ידי צוות מאמנים מקצועי אשר ידע כיצד לדחוף אתכם לכיוון התוצאה הרצויה. 

פיטבוקס – להשיג את המטרות שלכם במהירות

איגרוף קלאסי, אימוני איגרוף

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

קיקבוקס חיפה

קיקבוקס חיפה – להשיג את המטרות שלכם קיקבוקס היא למעשה אומנות לחימה המשלבת אגרוף ובעיטות. לשנים פותח הקיקבוקס כפעילות אירובית אפקטיבית ופופולארית מאוד. כמובן שקיים

קרא עוד >
אימון קיקבוקס

קיקבוקסינג בחיפה

קיקבוקסינג בחיפה – אימון בקבוצות קטנות ויחס אישי לכל מתאמן, תנו לנו לדאוג שתגיעו לתוצאה מרבית. אימון עם שריפת קלוריות גבוהה במיוחד. קיקבוקס הוא ענף ספורט

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050