מחפשים חדר כושר בחיפה? הגיע הזמן להיכנס לכושר או שמעוניינים לשדרג את חווית האימון שלכם? החלטה טובה!

אימון במקום מסודר יכניס אתכם לשגרת אימונים טובה יותר, יצור לכם קשרים חברתיים בריאים יותר (כאלה שידחפו אתכם להתאמן ולאכול כמו שצריך) ובמרבית המקרים ידחוף אתכם לתוצאות טובות יותר. הסיבה הראשונה לכך היא שכשאתם מגיעים למקום שכל כולו מוקדש לאימון גופני – האימון יעיל יותר ואתם מנצלים את הזמן שלכם בחכמה. 

פיטבוקס - מכון כושר ייחודי בחיפה

מכון הכושר שלנו מציע מגוון תחומי אימון שכולם מביאים את המתמאמנים לתוצות מיטביות בצורה מהנה ומאתגרת.

האימונים המודרכים שלנו מועברים בקבוצות קטנות, וכוללים תרגילי כוח מגוונים, אימוני קיקבוקס, אימוני קרוספיט, אימונים אשר מתבססים על אומנויות לחימה, כושר קרבי ועוד מגוון סוגי ספורט. בנוסף ניתן להתאמן באופן עצמאי במכון המאובזר שלנו או עם מאמן אישי.

המכון שלנו ממוקם במרכז חורב (קניון חורב, קומה 3), ומאובזר במיטב הציוד לאימון מעולה, מקלחות ושירותים, פינת קפה ומרפסת שמש מרהיבה. במכון ניתן להתאמן בהרמת משקולות, איגרוף ואומנויות לחימה, מגוון רחב של מכשירים אירוביים, ציוד לג’ימנסטיקה ותרגילי משקל גוף ועוד. צוות המאמנים שלנו הוא מהמקצועיים בתחום ודואגים לתת יחס אישי ואיכותי לכל המתאמנים שלנו.

אז קדימה לזוז! בואו להינות מחווית אימון אחרת בפיטבוקס חורב!

המנויים למכון הינם ללא הגבלה וניתן להגיע לכל סוגי השיעורים. כל אחד יוכל למצוא את שיטת האימון אליה הוא הכי מתחבר וזו אשר תסייע לו להשיג את מטרותיו בצורה היעילה ביותר והכל בזמן שנוח ומתאים לו באופן אישי. כל האימונים מועברים על ידי צוות מאמנים מקצועי אשר ידע כיצד לדחוף אתכם לכיוון התוצאה הרצויה. 

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »

חוג כושר חיפה לנוער

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

קיקבוקס חיפה

קיקבוקס חיפה – להשיג את המטרות שלכם היא למעשה אומנות לחימה המשלבת אגרוף קלאסי ובעיטות. לשנים פותח הקיקבוקס כפעילות אירובית אפקטיבית ופופולארית מאוד. כמובן שקיים

קרא עוד >

חדרי כושר בחיפה 

מחפשים חדר כושר בחיפה? הגיע הזמן להיכנס לכושר או שמעוניינים לשדרג את חווית האימון שלכם? החלטה טובה! אימון במקום מסודר יכניס אתכם לשגרת אימונים טובה

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050