קרב מגע KRAV MAGA

בואו ללמוד לחימה אמיתית, המבוססת על שיטות לחימה מוכרות – איגרוף, קיקבוקסינג, קארטה, ג’ודו, היאבקות, ג’יו-ג’יטסו ועוד.

באימונים נלמד את אבני הבסיס של שיטות לחימה אלו, תוך התאמה מאומנות חימה ללחימת רחוב אפקטיבית יותר, ושימת דגש על כושר גופני לקרב.

היסטוריית הקרב מגע

קרב מגע היא שיטת לחימה ישראלית אוטנטית, אשר התפתחה בארץ החל מתחילת המאה 20.

עם הקמת מדינת ישראל וצה”ל בשנת 1948, ובמהלך הראשון עשור לקיומו (1948-1958), משטר האימונים הקרביים של צה”ל הסתמך לחלוטין על מדריכי ההגנה, הפלמ”ח ותנועות הנוער הלוחמות.

כל מדריך הביא את הידע והמיומנות שלו לתלמידיו, ובכך הפך קרב מגע לשילוב ייחודי של דסיפלינות רבות: איגרוף, קראטה, ג’ודו, היאבקות, ג’יו-ג’יטסו ועוד. מדריכים שונים לקחו את הטכניקות היעילות ביותר מכל דיסיפלינה, והתאימו את שיטת ההוראה שלהם ביחס לפעילות הנדרשת מתלמידיהם להגנה על המולדת. 

ככל שהצבא התפתח, כך גם התפתח תחום הלחימה פנים אל פנים ואימוני קרב המגע, ועם הזמן אף הוקמה יחידת הדרכה ספציפית לקרב-מגע בבה”ד 8. טכניקות ושיטות לחימה ייחודיות המשיכו להתפתח בהתאם לצורך היחידות השונות, והונהגו נהלים שיטתיים על מנת להבטיח את איכות ואחידות ההדרכה. מכיוון שליחידות צבא שונות יש צורך במיומנויות וטקטיקות שונות, קרב מגע צבאי מציע תוכניות שונות ליעדים משתנים.

אימון קרב מגע

האימון הינו שילוב של תחומי לחימה שונים – איגרוף קלאסי, קיקבוקסינג, קראטה, ג’ודו, היאבקות ועוד, יחד עם טכניקות ספציפיות להגנה עצמית שפותחו עם השנים.

מתאמן קרב מגע מתרגל סטרייקינג (קרבות עמידה), גרפלינג (קרבות קרקע והיאבקות), והשילוב בינהם (לחימה משולבת), יחד עם תרגול יכולות אלו בסיטואציות להגנה עצמית ברחוב (הגנה ממספר תוקפים, הגנה מתקיפה במקל, הגנה מתקיפה בסכין ועוד).

מעבר לתרגול יכולות קרביות, באימונים נתרגל כושר ספציפי הנדרש ללחימה והגנה עצמית בצורה יעילה. מתאמן בקרב מגע יתחזק, יעבוד על קורדינציה ומהירות תגובה.

על המאמן – צח הראל

*מתאמן מגיל צעיר בספורט לחימה ותחומים רבים- איגרוף, קיקבוקסינג, קרב מגע, ועוד.

*מדריך קרב מגע בכיר, קצין קרב מגע בצה”ל (מיל’).

*ראש מדור (מיל’) קרב מגע בבה”ד 8 – ויינגייט (מפקד קורס מדריכי קרב מגע).

*מרצה במכון ויינגייט – מדריך בקורס מדריכי אומנויות לחימה.

*מנהל ארגון קרב המגע הישראלי – Israel Krav Maga.

אז איך נראים אימונים קבוצתיים לקרב מגע אצלנו במכון:

*קבוצת נוער (13-16) 

*קבוצת מתחילים (בוגרים)

*קבוצת מתקדמים (בוגרים)

אימונים נוספים שיעניינו אותכם

FitBurn אימון בעצימות גבוהה

מחפשים אימון בדופק גבוה? אימון אירובי ואנאירובי ששורף המון קלוריות? לשפר את הסבולת לב ריאה וסבולת שריר שלכם? אז הגיע הזמן שתגיעו לאימוני פיטברן –

קרא עוד >

FitTeens חוג כושר חיפה לנוער

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050

*שיעור ניסיון בעלות מוזלת – 50 ש”ח*