אימון קיקבוקס - להשיג את המטרות שלכם

אם המטרות שלכם באימון גופני כוללות את שיפור הכושר הגופני, עבודה על סיבולת, כוח, שיפור טווח תנועה, שריפת קלוריות וחיטוב, טכניקת האימון קיקבוקס תביא אתכם למקום הרצוי. אם אתם רוצים להשיג את כל המטרות שלכם וגם ליהנות מהדרך – אימון קיקבוקס, כי לא צריך יותר להתפשר!

מהו הדבר הכי חשוב שנותן לכם האימון

אימוני קיקבוקס מבוססים על שיטת הלחימה והקרבות הפופולרית. אבל באימון, גם אם מדמים קרב מול מאמן, המטרה איננה להשיג ניצחון על היריב. התחרות החשובה ביותר היא מול עצמכם. לראות איך באופן מתמיד אתם משתפרים, מתחזקים, מתגמשים ויכולים לבצע טוב יותר את תרגילי הכוח, הזריזות וכל יתר האתגרים.

מכיוון שמדובר בשיטת אימון לא קלה ומאתגרת, בעזרת הדרכה ראויה, של מאמן שעובד מולכם (או מולכן) אפשר להגיע לתוצאות מדהימות אפילו לאחר זמן קצר. אך זכרו, האתגר הוא להתמיד, להמשיך להאמין בעצמכם ולהאמין בשיטה. באימון שדוחף אתכם קדימה, אתם מסוגים להביא תוצאות ולהשיג את המטרות שלכם. זיכרו את הדבר הכי חשוב שנותן לכם האימון – התחרות החשובה ביותר היא מול עצמכם והזכייה האמיתית היא ההישגים וגרף השיפור האישי שלכם.

ת'כלס, זה מה שמעניק לכם האימון בשיטת קיקבוקס

 

  • שיפור ניכר בכל היכולות – כוח, זריזות, סיבולת, תנועה.
  • אנרגיות גבוהות – האימון מאוד דינאמי, ממריץ, מלהיב.
  • שריפת קלוריות, שומנים ועליה במסת שריר או חיטוב.
  • יותר בריאות – נכנסים לכושר ומנהלים אורח חיים בריא יותר.
  • עניין וגיוון – האימונים מגוונים, מעניינים, מאתגרים ולא משעממים אפילו לרגע!אימון קיקבוקס

פיטבוקס – מהיום גם אתם משיגים את המטרות שלכם!

איגרוף קלאסי, אימוני איגרוף

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

כמה פעמים להתאמן בשבוע?

מרבית האוכלוסייה מודעת ליתרונות הבריאותיים מפעילות גופנית ואימונים סדירים. פעילות גופנית שומרת כנגד מחלות ואף משפרת בעיות בריאותיות הקשורות  ללב וכלי דם, סכרת, צפיפות עצם, מפרקים,

קרא עוד >

היסטוריה של חדרי כושר

את העיסוק בכושר גופני ניתן לשייך לצורך של האדם להישרדות, החל מראשית האנושות שבה אנשים היו צריכים להישאר כשירים פיזית כדי להישאר בחיים (לצוד, לברוח,

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050