אימון קיקבוקס - להשיג את המטרות שלכם

אם המטרות שלכם באימון גופני כוללות את שיפור הכושר הגופני, עבודה על סיבולת, כוח, שיפור טווח תנועה, שריפת קלוריות וחיטוב, אימון פיטבוקס (פיטנס + קיקבוקסינג) יביא אתכם למקום הרצוי. 

מהו הדבר הכי חשוב שנותן לכם האימון

אימוני קיקבוקס מבוססים על שיטת הלחימה והקרבות הפופולרית. אבל באימון, גם אם מדמים קרב מול מאמן, המטרה איננה להשיג ניצחון על היריב. התחרות החשובה ביותר היא מול עצמכם. לראות איך באופן מתמיד אתם משתפרים, מתחזקים, נעשים מהירים יותר וגמשים יותר ויכולים לבצע טוב יותר את תרגילי הכוח, הזריזות וכל יתר האתגרים.

מכיוון שמדובר בשיטת אימון מאתגרת, בעזרת הדרכה מקצועית אפשר להגיע לתוצאות מדהימות. אימון פיטבוקס דוחף אתכם קדימה, משלב תרגילים מעולם הלחימה והאימון הפונקציונלי. 

הדבר הכי חשוב שמגיע מהתמדה באימונים האלה הוא תחושת המסוגלות. מסוגלות פיזית – להזיז את הגוף, לבצע תרגילי כושר מאתגרים ולהרביץ! ומסוגלות מנטלית – להתגבר על הקושי באימון, להתגבר על הרצון לוותר, ולהמשיך לדחוף קדימה, להמשיך ולהתאמן, וכמובן – להרביץ!

ת'כלס, זה מה שמעניק לכם האימון בשיטת קיקבוקס

 

  • שיפור ניכר בכל היכולות – כוח, זריזות, סיבולת, תנועה.
  • אנרגיות גבוהות – האימון מאוד דינאמי, ממריץ, מלהיב.
  • שריפת קלוריות, שומנים וחיטוב.
  • יותר בריאות – נכנסים לכושר ומנהלים אורח חיים בריא יותר.
  • עניין וגיוון – האימונים מגוונים, מעניינים, מאתגרים ולא משעממים אפילו לרגע!

פיטבוקס – מהיום גם אתם משיגים את המטרות שלכם!

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד »

FITFLEX

אימון יוגלאטיס – יוגה ופילאטיס
בשיטה זו עובדים על תרגילי כוח, גמישות ויציבה נכונה, על שרירי הליבה, ועוד. באימון אנחנו משלבים תנוחות מאתגרות הבונות חוזק גופני, שרירים ארוכים ויציבה סימטרית. זוהי שיטה מגוונת ויצירתית בה הרצפים משתנים לפי הנושא עליו עובדים בשיעור. באימון משלבים בין עולמות היוגה, פאוור יוגה, פילאטיס מזרון ועוד. במקביל לשיפור היכולות הפיזיות והנראות הגופנית, האימון משפר מיקוד ברגע הנוכחי, ריכוז, כוונה, תשומת לב ונשימה נכונה.

קרא עוד »

מאמרים נוספים שיעניינו אותכם

קרוספיט (CrossFit (R

קרוספיט (CrossFit inc) היא חברה מאוגדת שהוקמה בארה"ב בשנת 2000 ע"י גרג גלסמן ולורן ג'נאי. בנוסף לכך, קרוספיט הינו סימן רשום (CrossFit (R  והיא שיטת

קרא עוד >

כמה פעמים להתאמן בשבוע?

מרבית האוכלוסייה מודעת ליתרונות הבריאותיים מפעילות גופנית ואימונים סדירים. פעילות גופנית שומרת כנגד מחלות ואף משפרת בעיות בריאותיות הקשורות  ללב וכלי דם, סכרת, צפיפות עצם, מפרקים,

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות!

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050

*שיעור בודד ללקוח בעלות מופחתת של 50 שקלים*