אימון הדגל של המכונים שלנו!

באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.
השילוב בין אימון פונקציונאלי, קיקבוקס, ובוקסינג – זאת המומחיות שלנו! וכבר הרבה מאוד שנים אנשים נהנים מהשילוב הממכר הזה אצלנו!
פיטבוקס הוא אימון פונקציונאלי מגוון, בעצימות גבוהה, המשלב תרגילי כושר ותנועות לחימה מעולמות האיגרוף קלאסי, איגרוף תאילנדי וקיקבוקס. שיטת כושר ייחודית העובדת על כל מרכיבי הכושר הגופני ומביאה אתכם לתוצאות. 
בפיטבוקס אתם גם תעבדו על שקי איגרוף, תעשו תרגילי כושר ייחודיים עליהם עובדים ספורטאי זירה, תעבדו על זריזות, מהירות וקורדינציה וגם תעשו את כל מה שהייתם מצפים למצוא באימון פונקציונלי מגוון – עבודה עם עזרי אימון כמו טבעות אולימפיות, רצועות וגומיות, כדורי כוח, משקולות וכן תרגילי משקל גוף כמו סקוואטים, עמידות ידיים ועוד. תרוצו, תפדלו על אופניים, תחתרו על מכשירי חתירה, תניפו משקולות אולימפיים והרשימה ממשיכה…

אז איך נראה אימון פיטבוקס קבוצתי סטנדרטי?

  • 2 דק’ – הצגת האימון היומי והכרת תוכנית האימון והמשתתפים.

  • 5 דק’ – חימום כללי לאימון – העלאת דופק, הכנה פיזית ומנטלית לפעילות.

  • 10 דק’ – חימום ספציפי לתרגילים המתבצעים באימון – מתיחות רלוונטיות לביצוע נכון של הטכניקה, חזרה וקישור על תרגילי בסיס, גיוס יחידות מוטוריות רלוונטיות וכולי.

  • 15-20 דק’ – חלק תרגול עיקרי – לימוד טכניקה חדשה בעומס נמוך או תרגול טכניקה מוכרת בעומס גבוה יותר (חזרות / זמן).

  • 15-25 דק’ – חלק אתגרי מסכם – אימון יומי שכולל תנועות לחימה ותרגילים פונקציונליים בעצימות גבוהה. עובדים על תפוקת עבודה – כוח, מהירות, הספק – אימון שמביא תוצאות.

  • 3 דק’ – סיכום ושחרור.

*כמובן שזוהי דוגמה, וישנם אימונים רבים ומגוונים בהם המתכונת משתנה בהתאם למטרת האימון.

אימונים נוספים שיעניינו אותכם

אימון פיטבוקס

אימון פונקציונאלי המשלב תרגילים של ספורט זירה כמו איגרוף, קיקבוקס ואיגרוף תאילנדי. באימון מרימים משקולות ועובדים על תרגילי משקל גוף, עובדים בתחנות על זמן, מרביצים לשקי איגרוף ועובדים עם מאמן על כריות אימון.

קרא עוד >

אימון פונקציונלי

אימון פונקציונאלי בעצימות גבוהה.
מתאמנים על תפוקת עבודה. בלי גימיקים מיותרים – משקולות, משקל גוף, שעון עצר, ומאמנים תותחים שגורמים לך לעבוד ולהזיע כמו שצריך.

קרא עוד >

!WORK FOR IT

שיעור ניסיון ללא התחייבות

השאירו פרטים או חייגו עכשיו 054-7275050